Ważne telefony i adresy e-mail

TELEWIZJA POLSKA S.A. ODDZIAŁ W WARSZAWIE

ul. Jasna 14/16
00-054 Warszawa

Dyrektor Oddziału TVP S.A. w Warszawie
Rafał Kotomski


SEKRETARIAT:
Tel.: (22) 547 63 81
Fax: (22) 547 30 77
Mail: sekretariat.waw@tvp.pl

KONTAKT Z WIDZAMI
Uwaga: Tylko dla widzów anteny TVP3 WARSZAWA!
Tel.: (22) 547 43 36
Mail: kontakt.waw@tvp.pl

GORĄCA LINIA TVP3 WARSZAWA
Tel.: (22) 507 0 507
Mail: goracalinia@tvp.pl

SEKRETARZ PROGRAMU
Janusz Wojciech Kowalski
Tel.: (22) 547 53 55
Mail: janusz.kowalski@tvp.pl

REGIONALNA AGENCJA PRODUCENCKA
Iwona Michalczyk
Tel.: (22) 547 63 81
Mail: iwona.michalczyk@tvp.pl

KIEROWNIK PRODUKCJI REDAKCJI WARSZAWSKO-MAZOWIECKIEJ
Sławomir Stalmach
Mail: slawomir.stalmach@tvp.pl

REDAKCJA TELEWIZYJNEGO KURIERA WARSZAWSKIEGO
Martyna Rux
Tel.: 786 886 063
Mail: martyna.rux@tvp.pl
Tel.: (22) 547 62 79
Mail: kurier.warszawski@tvp.pl

REDAKCJA KURIERA MAZOWIECKIEGO
Łukasz Pastor
Mail: lukasz.pastor@tvp.pl
Tel.: 601 600 425
Tel.: (22) 547 62 79
Fax: (22) 547 74 07

KORESPONDENCI:

CIECHANÓW:
Monika Szyperska
Tel.: 693 289 383
Mail: monika.szyperska@tvp.pl

Patrycja Grochowska
Tel.: 515 460 084
Mail: patrycja.grochowska@tvp.pl

OSTROŁĘKA:
Ewa Mamińska
Mail: ewa.maminska@tvp.pl

PŁOCK
Redakcja: ul. 1 Maja 7A

Sebastian Śmietanowski
Tel.: 0 502 939 825
Mail: sebastian.smietanowski@tvp.pl

RADOM:
Redakcja: ul. Filtrowa 4

Dariusz Strzelec
Tel.: (48) 362 26 99, 601 600 686
Mail: dariuszstrzelec@wp.pl

Anna Orzeł
Tel.: 502 582 972
Mail: anka.orzel@wp.pl

SIEDLCE:
Redakcja: ul Piłsudskiego 9.

Justyna Pycka
Tel.: 785 985 259
Mail: justyna.pycka@tvp.pl

Olga Skrzek
Mail: olga.skrzek@gmail.com

ŻYRARDÓW
Anna Wrzesień
Tel.: 600 928 973
Mail: anna.wrzesien@tvp.pl

REDAKCJA SPORTOWA

Tel.: (22) 547 53 65
Fax: (22) 547 72 15
Mail: wot24@tvp.pl

REDAKCJA Qadrans Qltury

Agnieszka Mieleszkiewicz
agnieszka.mieleszkiewicz@tvp.pl

Marek Wiechowski
marek.wiechowski@tvp.pl

Tel. 22 547 62 45, 22 547 62 47
www.facebook.com/QadransQltury

REDAKCJA INTERNETOWA

Mail: wot24@tvp.pl
www.facebook.com/tvpwarszawa

Robert Gola
Mail: robert.gola@tvp.pl

Bartosz Zieliński
Mail: bartosz.zielinski@tvp.pl

Mail Telegazeta: telegazeta.wot.@tvp.pl

DZIAŁ MARKETINGU

Sekretariat:
Tel.: (22) 547 62 77
Fax: (22) 547 43 32
Mail: sekretariat.waw@tvp.pl

WYDZIAŁ DOKUMENTACJI PROGRAMOWEJ
i UDOSTĘPNIANIA ZBIORÓW

Archiwum Programowe TVP3 Warszawa
(22) 547 79 75
(22) 547 71 24
archiwum.tvpwarszawa@tvp.pl

Kontakt z Widzami
(22) 507-0-507
(22) 547 43 36
kontakt.waw@tvp.pl

Sprawozdawczość emisyjna
(22) 547 30 02
bozena.cyran@tvp.pl