6 Sierpnia 2017 roku odbędzie się VI edycja niezwykle popularnego w tej części Mazowsza Festiwalu Miodu i Chleba w Kamieńczyku.

Festiwal Miodu i Chleba w Kamieńczyku jest imprezą cykliczną organizowaną przez Gminę Wyszków. Jej celem jest promocja naturalnych walorów turystycznych Kamieńczyka – jednej z piękniejszych miejscowości w gminie. Impreza skierowana jest zarówno do wyszkowian, letników i turystów odpoczywających tutaj o różnych porach roku, ale także mieszkańców Warszawy, którzy mogą znaleźć chwilę wytchnienia i moc smakołyków podczas kamieńczykowskiego festiwalu.

Króluje na nim chleb i miód, ale goszczą także dary pól i łąk, wszelkie produkty naturalne i wytwarzane według tradycyjnych receptur. Jest to również okazja do promocji kultury i obyczajów naszego regionu m.in. Kurpi Białych – obrzędów, rękodzieła ludowego, lokalnej historii. Znajdzie tu coś dla siebie każdy, kto z sentymentem ogląda się czasem w lata młodości swoich rodziców i chciałby choć na chwilę powrócić pod strzechę dziadków.