Serdecznie zapraszamy na "3. BIEG ZAJĄCA - Legionowo 2017"! To wyjątkowa, ŚWIĄTECZNA EDYCJA, która odbędzie się w sobotę 16 grudnia 2017 r. Biegniemy malowniczą leśną trasą w Legionowie i okolicach. Start i meta przy ul. Strużańskiej.

3. BIEG ZAJĄCA - Legionowo 2017 - plakat 3. BIEG ZAJĄCA - Legionowo 2017 - plakat Już dziś zarezerwujcie tę datę w swoich biegowych kalendarzach :-)
REJESTRACJA uczestników Biegu Głównego (10 km), Biegu na 5 km oraz Biegu dla niepełnosprawnych z wolontariuszem "Zającem" (2 km) jest dostępna na stronie:
https://www.zmierzymyczas.pl/zapisy/437/iii-bieg-zajaca.html

Udział w biegu osób niepełnosprawnych (2 km) oraz dzieci i młodzieży jest BEZPŁATNY (w przypadku Biegu z wolontariuszem "Zającem" wymagana jest REJESTRACJA).

Formuła pozostaje niezmienna - "POMAGANIE PRZEZ BIEGANIE" to hasło przewodnie wszystkich imprez biegowych, które organizuje Fundacja ACTIVE LIFE, wspierająca chorych na stwardnienie rozsiane (SM) oraz osoby z innymi niepełnosprawnościami.

Stworzyliśmy formułę, która angażuje zdrowych biegaczy w start osób chorych. Polega na tym, że każdy zarejestrowany uczestnik biegu głównego (10 km) oraz biegu na 5 km, kupując swój pakiet startowy, umożliwia osobie niepełnosprawnej BEZPŁATNE wystartowanie w odrębnym biegu z asystentem "Zającem". Tym samym KAŻDA OSOBA CHORA I NIEPEŁNOSPRAWNA (również na wózku inwalidzkim) może zgłosić się do biegu, zarejestrować na stronie www.zmierzymyczas.pl i CAŁKOWICIE BEZPŁATNIE wystartować na dystansie do 2 km z pomocą dedykowanego wolontariusza (nazywanego "Zającem"), który podczas całej trasy biegu zaopiekuje się zawodnikiem niepełnosprawnym. W ten sposób dajemy też możliwość wszystkim niepełnosprawnym biegaczom w pełni korzystać z przywilejów przeznaczonych dla biegaczy zdrowych, biorących udział w biegu głównym (przełaj) na dystansie 10 km oraz 5 km.

W programie również bieg z zajączkiem dla najmłodszych (200 m) i otwarty bieg młodzieżowy (1000 m) [klasyfikacja dziewczęta/chłopcy]

Połącz przyjemne z pożytecznym - weź udział w 3. BIEGU ZAJĄCA w Legionowie i spraw świąteczny prezent!