Zarówno w sobotę, jak i w niedzielę na Mazowszu będzie pochmurno i deszczowo. Przydadzą się też cieplejsze kurtki i bluzy - będzie bowiem chłodno.

W sobotę w ciągu dnia zachmurzenie będzie umiarkowane i duże. Po południu miejscami wystąpią przelotne opady deszczu. Temperatura maksymalna od 18°C do 20°C. Wiatr umiarkowany, okresami dość silny, w porywach do 55 km/h, północny. 

Z kolei w sobotnią noc zachmurzenie również będzie umiarkowane i duże. Miejscami pojawią się słabe, przelotne opady deszczu. Temperatura minimalna od 8°C do 11°C. Wiatr słaby i umiarkowany, początkowo porywisty, północno-zachodni.

Prognoza pogody na niedzielę
 
W ciągu dnia w niedzielę występować będzie duże zachmurzenie z większymi przejaśnieniami. Tak jak w sobotę pojawiać się będą przelotne opady deszczu. Prognozowana wysokość opadów lokalnie do 15 mm. Temperatura maksymalna od 15°C do 17°C. Wiatr słaby i umiarkowany, porywisty, północny i północno-zachodni. 

W nocy zachmurzenie duże z postępującymi od północnego wschodu opadami deszczu. Prognozowana wysokość opadów od 5 mm do 15 mm, na północnym wschodzie lokalnie 20 mm. Temperatura minimalna od 10°C do 12°C. Wiatr słaby i umiarkowany, nad ranem okresami dość silny, porywisty, północno-zachodni i zachodni.

dad