Blady strach padł na mieszkańców podradomskiego Wolanowa. Sprawcy zuchwałego napadu na bank wciąż są na wolności. Policja prowadzi zmasowane poszukiwania.

Obrabowany bank mieści się przy ulicy Polnej. To kilkadziesiąt metrów od głównej drogi w Wolanowie. Mieszkańcy niechętnie mówią o wydarzeniu, ponieważ boją się o swoje bezpieczeństwo. Są przerażeni zuchwałością napastników, którzy okradli Bank w biały dzień.

Radomska Policji robi co może aby schwytać sprawców napadu, ale na razie bez rezultatu. - Aktualnie prowadzimy zakrojone na szeroką skalę czynności operacyjne, analizujemy monitoring zabezpieczony w dniu wczorajszym na terenie placówki. Dodatkowo policjanci śledzą dokładnie to co wydarzyło się dniu wczorajszym - przyznała asp. sztab. Kamila Adamska z Komendy Miejskiej Policji w Radomiu.

Do napadu na bank doszło w poniedziałek około południa. Do wnętrza placówki weszło czerech zamaskowanych sprawców, którzy sterroryzowali personel, a następnie oddalili się ze zrabowanymi pieniędzmi.

Policja ze względu na dobro śledztwa odmawia podania szczegółów zajścia. Tajemnicą pozostaje tez kwota zrabowanych pieniędzy.

dad